Ясла-садок «Зіронька» Бірюковської селищної ради міста Свердловська Луганської області

Історія

Ясла-садок було засновано в 1962 році для потреб працівників Ордена Леніна колгоспу "Батьківщина".  Тут виховувалися діти доярок, свинарок, механізаторів, землеробів. Розраховано садок було на 47 місць, на дві групи, окрім цього функціонувала група цілодобового перебування дітей.

Першою завідуючою ясел-садка була Тиська Софія Романівна, яка не мала педагогічної освіти, але відповідала вимогам керівника.

В 1983 р. садок отримав свою назву "Зіронька" і № 44.

У 1997 р. дошкільниий заклад, у зв'язку із розформуванням колгоспу "Батьківщина", було передано у комунальну власність Бірюковської селищньої громади. На цей час в садку функціонувало 3 групи з 12-ти годинним перебуванням дітей.

У 2001 р. було відкриито четверту різновікову групу з 10,5 годинним перебуванням дітей.

Пройшло півстоліття, давно вже немає в селищі колгоспу, а садок існує і продовжує виховувати малечу. На разі в закладі чотири групи для дітей віком від 2-х до 6-ти років. Освітній процес здійснюють 10 педагогів. Мовний режим -  український.

У 2013 р. роспочалась реконструкція будівлі яслел-садка